Nasz zespół stanowią osoby kreatywne, rzetelne i punktualne.

Wspólnie z Klientem tworzymy koncepcję filmu, ponieważ wiemy jak ważna jest wspólna wizja projektu. Marka, od loga przez wizerunek aż po produkt, to dla nas spójna, silna całość. Od schematów wolimy twórczą ciekawość, działania dynamiczne i nowatorskie. Możemy dołączyć na każdym etapie prac i zawsze świetnie się w nich odnajdziemy. Pracujemy tak, by z satysfakcją móc pochwalić się każdym etapem działań.

W czym możemy Tobie pomóc?

Nieodłącznym elementem naszej pracy jest kreatywność - nowe pomysły, świeże spojrzenie, nowatorskie podejście do realizacji filmu i fotografii. Nie lubimy wydeptanych ścieżek - własną drogą dochodzimy do efektownych ujęć, które pokazują to, co najważniejsze dla Klienta i atrakcyjne dla odbiorcy. Dbamy o to, aby efekt końcowy był zawsze zgodny z założeniami projektu.

Oferta obejmuje:

  • Scenariusz filmowy
  • Produkcja filmowa
  • Fotografia produktowa
  • Fotografia studyjna
  • Montaż
  • Dron

Kim jesteśmy?

Film i fotografia są naszymi pasjami, które traktujemy bardzo poważnie. Zależy nam na ciągłym rozwoju i podnoszeniu jakości usług, dlatego chętnie testujemy różne techniki i możliwości, dzięki którym każdemu Klientowi możemy zaproponować inne, pasujące do Jego potrzeb rozwiązania.

Alexander Walendzik

Alexander Walendzik

Creative Producer

Fizycznie nadzoruje aspekty produkcji w tym personel, technologię, budżet i harmonogram. Odpowiedzialny jest również za analizę potrzeb klienta oraz stworzenie pierwszej koncepcji do filmu. Nieustannie czerpie inspiracje od masterów DJI tworząc zdjęcia powietrzne. Ukończył PWSFTViT na wydziale organizacji produkcji. Dzięki swojemu 7-letniemu doświadczeniu przy pracy z artystami/grafikami genialnie odnajduje się w doborze kolorów do filmu oraz postprodukcji obrazu.

Piotr Doryń

Piotr Doryń

Director of Photography, Montażysta

Piotrek tworzy ujęcia, zdjęcia, mastershoty oraz odpowiedzialny jest za montaż filmów. Sztuka operatorska oraz fotografia jest jego pracą od wielu lat. Dzisiaj wraz ze swoim doświadczeniem oraz genialną kondycją fizyczną realizuje wyjątkowe ujęcia. Wolny czas poświęca na wyszukiwaniu nowych trendów w dziedzinie operatorskiej jak i samego montażu.

Piotr Marciniak

Piotr Marciniak

Art Director

Absolwent wydziału Operatorskiego i Realizacji Telewizyjnej w Łódzkiej Szkole Filmowej. W Mowies odpowiedzialny za strategię i wizerunek marki. Fotograf oraz operator. Zdobywca Złotej i Platynowej płyty za projekt graficzny i zdjęcia. Miłośnik dobrego projektowania graficznego, brandingu i UI/UX. Prywatnie podróżnik, fan muzyki i szybkich samochodów.

Jak pracujemy?

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie - rozpoczynamy od ustalenia koncepcji, napisania scenariusza, omówienia ujęć. Wdrażamy nowe rozwiązania i usprawniamy te, które mogą działać lepiej.