Oferta dostosowana do Twoich potrzeb

Film, fotografia i postprodukcja - to w tych obszarach kreujemy koncepcje i strategie, które wpisują się w cele naszych Klientów. Realizujemy filmy reklamowe, relacje z eventów i teledyski, w których tworzymy nowe formy i rozwiązania. Z równie wielką pasją zajmujemy się fotografią promocyjną i sesjami zdjęciowymi - studyjnymi oraz plenerowymi.

Scenariusz i reżyseria

Opracowywanie koncepcji, pisanie scenariuszy, tworzenie storyboard’ów, listy ujęć, reżyseria filmowa, propozycja wideo.

Produkcja filmowa

Reżyser, operator filmowy, asystent operatora, oświetlenie filmowe, aktorzy, nagrywanie dźwięku, fryzjerstwo i makijaż, zdjęcia lotnicze z drona, sesja zdjęciowa.

Fotografia reklamowa

Sesja zdjęciowa, przygotowanie scenografii, stworzenie koncepcji, studio fotograficzne, oświetlenie, fryzjerstwo i makijaż, casting, postprodukcja obrazu.

Filmowanie z drona

Wykwalifikowany operator drona, operator kamery, produkcje filmowe, eventy, transmisje live, wizualizacja terenów inwestycyjnych, inspekcje obiektów budowlanych.

Proces tworzenia filmu

Zarówno film, jak i fotografia kończy się etapem postprodukcji, w którym zajmujemy się montażem nagranego materiału oraz retuszem stworzonych zdjęć. Specjalizujemy się w komunikacji marek. Jesteśmy z Klientem na każdym etapie prac, od idei do sukcesu.

1 2 3 4 5

Analiza potrzeb

Na tym etapie spotykamy się z klientem lub rozmawiamy online w celu wymiany informacji, pomysłów oraz idei. Zapoznajemy się z filozofią marki oraz potrzebami klienta. Ustalamy głównych odbiorców projektu. Analizujemy markę pod kątem tego jaka była, jaka jest i co będzie dla niej najlepsze aby osiągnąć zamierzony cel.

Wszystkie kroki:

Koncepcja

To najważniejszy proces podczas tworzenia filmu. W tym czasie opracowujemy projekt pod kątem rozwiązań technologicznych, nowych trendów. Przedstawiamy storyboard oraz referencje dotyczące aspektów wizualnych, audio oraz muzycznych. Koncepcja zawiera również propozycje lokacji, aktorów i czasu. Na tym etapie określany jest budżet całego projektu.

Wszystkie kroki:

Scenariusz

Pomysły, esencje i inspiracje. Łączymy je w całość i przelewamy na papier tworząc scenariusz. To on następnie stanie się podstawą pracy and filmem. Na tym etapie tworzymy też techniczny plan realizacji filmu. Pokażemy dokładnie w jaki sposób planujemy zrealizować film czy jak powinien wyglądać Twój przyszły produkt. Pozwoli to nam oszacować czy koncepcja będzie pasować do docelowych odbiorców, zgodnie z zaleceniami strategii.

Wszystkie kroki:

Realizacja zdjęć

To dynamiczny okres, który musi być wcześniej dokładnie zaplanowany. Począwszy od zebrania ekipy filmowej, aktorów po zgranie ze sobą wszystkich terminów i lokacji. Realizujemy zdjęcia używając do tego najnowszego, profesjonalnego sprzętu. Zawsze dbamy o to aby proces ten przebiegał zgodnie z zasadami sztuki filmowej.

Wszystkie kroki:

Postprodukcja

Zebrany materiał układamy według scenariusza uzupełniając go o takie elementy jak: muzyka, efekty dźwiękowe, efekty wizualne, color grading czy animacje 3D. Przedstawiamy pierwszy efekt naszej pracy, gdzie najważniejszym zadaniem po stronie klienta jest dokładna analiza, czy projekt nie wymaga wprowadzenia poprawek. Takich prezentacji mamy dwie, po których dostarczamy gotowy film do dystrybucji.

Wszystkie kroki:

Zaufali nam

Nasze prace mówią za nas i o nas najwięcej. To w nich najlepiej widać to, jak działamy i jakie wartości nam przyświecają. Każdy projekt jest inny, ma własną specyfikę i charakter. Cieszymy się, gdy kolejne marki zgłaszają się do nas, wierząc w nasze możliwości. Z dumą prezentujemy efekty naszej pracy i przedstawiamy tych, którzy nam zaufali.

Marka Mowies to zespół ludzi posiadających duże doświadczenie i umiejętność dostosowywania się do potrzeb klienta.
Sylwia Kalinowska Marketing Manager
Zawsze szukają nowych sposobów, abyśmy byli innowacyjni i regularnie kontaktują się z nami, by przeprowadzić burzę mózgów przy nowych projektach."
Monika Szyndler Prezes Zarządu
Ich umiejętności techniczne i twórcze były na wysokim poziomie, podobnie jak ich profesjonalizm i łatwość w pracy.
Witold Dudaczyk Prezes Zarządu
Są tylko pozytywne rzeczy do powiedzenia na temat Mowies; stworzyli film na najwyższym poziomie i łatwo z nimi współpracowało.
Beata Stefańska Center Manager
Każdy, kto potrzebuje filmu, będzie bardzo zadowolony z efektu finalnego jak i samej pracy przy projekcie.
Michał Jesionowski Dyrektor Regionalny BNI
Zawsze przyjemnie się z nimi współpracuje. Chętnie wysłuchiwali naszych pomysłów i pomagali przy ich realizacji.
Angelika Wójcicka – BMW Tłokiński Marketing Manager